Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Rusų kalbos programos

Jums siūlomos rusų kalbų kursų programos bus pritaikytos prie Jūsų kalbinio lygio ir Jūsų išsakytų lūkesčių mums – EnglishWay.

Mūsų mokymo procese naudojame įvairius, naujoviškus, o kartu ir ilgalaikėje mokymo / mokymosi praktikoje pasitvirtinusius efektyvius mokymo metodus.

Bendroji rusų kalbos programa

Nesvarbu ar esate pradedantysis, ar jau pažengęs kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai rusų kalba bendrauti įvairiose gyvenimiškose situacijose. Jūs patys, turėdami platų žodyną formuojate sakinius, užduodate ir atsakinėjate į klausimus, bendraujate. Jūs šypsotės, nes Jums bendrauti šia kalba - malonu! Tai Jūsų svajonė? Realizuokite ją!

EnglishWay - padeda Jūsų svajonėms pildytis!

Rusų kalbos kalbėjimo įgūdžių lavinimo programa

Nesvarbu ar esate pradedantysis, ar jau pažengęs kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai pasirinkta kalba bendrauti įvairiose gyvenimiškose situacijose (aktyvaus žodyno plėtra, gramatinių konstrukcijų įsiminimas / panaudojimas praktikoje, klausimas - reagavimas, interviu, dialogas, problemiškų situacijų sprendimas ir kt.).

Rusų kalbos rašymo įgūdžių lavinimo programa

Rekomenduojame šią programą tiems, kurie siekia patobulinti savo rašymo rusų kalbos įgūdžius ir įgyti kompetenciją laisvai, be klaidų atsakinėti į elektroninius laiškus, paruošti prezentaciją, parašyti kvietimą, rašyti ir atsakyti į telefonines žinutes, raštu patvirtinti savo dalyvavimą renginyje ir kt.). Mokymosi metu didelis dėmesį skiriame praktikai.

Su geriausiais linkėjimais, Jūsų EnglishWay!

Rusų kalbos programa skirta pasiruošimui egzaminams

Esate dvyliktos klasės moksleivis? Norite sėkmingai pasiruošti valstybiniam rusų kalbos brandos egzaminui?

Mes - EnglishWay- Jūsų sėkmės garantas!
  • Kviečiame Jus prisijungti prie grupės (iki 6 žmonių), mini grupės (iki 2 žmonių) arba mokytis individualiai;
  • Kursuose: įtvirtinsite jau turimas anglų kalbos žinias, susipažinsite su egzaminų užduočių tipais, aktyviai tobulinsite savo kalbinius įgūdžius, pašalinsite vis dar pasitaikančias klaidas. Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys mokytojai yra pasirengę Jums padėti;
  • Kruopščiai atrinkta ir susisteminta mokomoji medžiaga leis Jums išmokti maksimaliai tiek, kiek galite ir norite išmokti;
  • Mėgausitės kvapnia arbata ir jaukia EnglishWay mokyklos aplinka užsiėmimų metu;
  • Šypsositės, nes Jums sekasi!

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00