Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Prancūzų kalbos kursai įmonių vadovams

Gerb. Vadove,

Šiandien sėkmingam vadovui būtina nuolat tobulėti, staigiai reaguoti į besikeičiančią aplinką, priimti greitus ir ryžtingus sprendimus, sklandžiai bendrauti su užsienio partneriais. Vystant sėkmingą verslą, vis didėjanti konkurencija dar labiau įpareigoja būti sėkmingesniems nei konkurentai.

Jūs visada kontroliuojate situaciją, jums tai yra būtina, net tada, kai bendraujate su užsienio partneriais prancūzų kalba. Žinodami tai, parengėme Jums išskirtinį pasiūlymą:

Susisiekite su mumis ir įsitikinsite tuo. Užtikriname, kad aukščiausios kompetencijos mokytojai, novatoriški ir efektyvūs mokymo metodai suteiks Jums naują požiūrį į mokymąsi.

EnglishWay – tai išskirtinės, aukštos kokybės prancūzų kalbos mokymo paslaugos.

Asmeniškai Jums pritaikyta kalbos mokymosi programa (individualus kalbinių įgūdžių lavinimo kursas ar mokymasis mažose grupelėse iki 2-4 žmonių) (bendrasis kalbos kursas arba su teisine, verslo, medicinine, bankine, grožio industrijos ar kt. pakraipomis), patogus laikas, lankstus pamokų grafikas (dėl vadovų dažnai planuojamų verslo kelionių, konferencijų, seminarų ar kt.), kanceliarinių prekių krepšelis, visa su mokymosi procesu susijusi mokomoji medžiaga (knygos, žurnalai, rekomenduojamos internetinių puslapių nuorodos, CD, DVD, kompiuterinės programos ir kt.), galimybė naudotis visomis mokyklos teikiamomis paslaugomis: organizuojamomis prezentacijomis, „apskrito stalo“ diskusijų vakarais, teminėmis pamokomis, ekskursijomis (mokykla apie planuojamas ekskursijas praneša iš anksto), puodeliu kvapnios arbatos su obuolių pyrago gabalėliu.

Kviečiame Jus arbatos! Padėsime Jums priimti palankų sprendimą!

Visada su pagarba, Jūsų EnglishWay

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00