Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Individualūs prancūzų kalbos kursai

Šiandien būtina nuolat tobulėti, staigiai reaguoti į besikeičiančią aplinką, priimti greitus ir ryžtingus sprendimus, sklandžiai bendrauti su užsienio partneriais, kitakalbiais draugais ar dalyvauti atrankoje dėl naujo darbo. Vis didėjanti konkurencija ir galimybės dar labiau įpareigoja būti sėkmingesniais.

Esame pasirengę Jums padėti siekti užsibrėžto tikslo – laisvai ir sklandžiai kalbėti prancūzų kalba. Užtikriname, kad aukščiausios kompetencijos mokytojai, novatoriški ir efektyvūs mokymo metodai suteiks Jums naują požiūrį į mokymąsi.

EnglishWay – tai išskirtinės, aukštos kokybės prancūzų kalbos mokymo paslaugos.

Asmeniškai Jums pritaikyta kalbos mokymosi programa (bendrinės kalbos kursas arba su teisine, verslo, medicinine, bankine, grožio industrijos ar kt. pakraipomis – tobulinami kalbėjimo, skaitymo, rašymo, klausymo įgūdžiai), patogus laikas, lankstus iš anksto suderintas pamokų grafikas, visa su mokymosi procesu susijusi mokomoji medžiaga (knygos, žurnalai, rekomenduojamos internetinių puslapių nuorodos, CD, DVD, kompiuterinės programos ir kt.), galimybė naudotis visomis mokyklos teikiamomis paslaugomis: organizuojamomis prezentacijomis, „apskrito stalo“ diskusijų vakarais, teminėmis pamokomis, ekskursijomis (mokykla apie planuojamas ekskursijas praneša iš anksto), puodeliu kvapnios arbatos su obuolių pyrago gabalėliu.

Kviečiame! Padėsime priimti Jums palankų sprendimą!

Visada su pagarba, Jūsų EnglishWay

  • Kviečiame Jus prisijungti prie grupės (iki 6 žmonių), mini grupės (iki 2 žmonių) arba mokytis individualiai;Kursuose: įtvirtinsite jau turimas anglų kalbos žinias, susipažinsite su egzaminų užduočių tipais, aktyviai tobulinsite savo kalbinius įgūdžius, pašalinsite vis dar pasitaikančias klaidas. Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys mokytojai yra pasirengę Jums padėti;

    Kruopščiai atrinkta ir susisteminta mokomoji medžiaga leis Jums išmokti maksimaliai tiek, kiek galite ir norite išmokti;

    Mėgausitės kvapnia arbata ir jaukia EnglishWay mokyklos aplinka užsiėmimų metu;

    Šypsositės, nes Jums sekasi!

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00