Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Individualūs anglų kalbos kursai

Šiandien būtina nuolat tobulėti, staigiai reaguoti į besikeičiančią aplinką, priimti greitus ir ryžtingus sprendimus, sklandžiai bendrauti su užsienio partneriais, kitakalbiais draugais ar dalyvauti atrankoje dėl naujo darbo. Vis didėjanti konkurencija ir galimybės dar labiau įpareigoja būti sėkmingesniais.

Esame pasirengę Jums padėti siekti užsibrėžto tikslo – laisvai ir sklandžiai kalbėti anglų kalba. Užtikriname, kad aukščiausios kompetencijos mokytojai, novatoriški ir efektyvūs mokymo metodai suteiks Jums naują požiūrį į mokymąsi.

EnglishWay – tai išskirtinės, aukštos kokybės anglų kalbos mokymo paslaugos.

Asmeniškai Jums pritaikyta kalbos mokymosi programa (bendrinės kalbos kursas arba su teisine, verslo, medicinine, bankine, grožio industrijos ar kt. pakraipomis – tobulinami kalbėjimo, skaitymo, rašymo, klausymo įgūdžiai), patogus laikas, lankstus iš anksto suderintas pamokų grafikas, visa su mokymosi procesu susijusi mokomoji medžiaga (knygos, žurnalai, rekomenduojamos internetinių puslapių nuorodos, CD, DVD, kompiuterinės programos ir kt.), galimybė naudotis visomis mokyklos teikiamomis paslaugomis: organizuojamomis prezentacijomis, „apskrito stalo“ diskusijų vakarais, teminėmis pamokomis, ekskursijomis (mokykla apie planuojamas ekskursijas praneša iš anksto), puodeliu kvapnios arbatos su obuolių pyrago gabalėliu.

Kviečiame! Padėsime priimti Jums palankų sprendimą!

Visada su pagarba, Jūsų EnglishWay

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00