Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Anglų kalbos programos

Jums siūlomos anglų kalbų kursų programos bus pritaikytos prie Jūsų kalbinio lygio ir Jūsų išsakytų lūkesčių mums – EnglishWay.

Mūsų mokymo procese naudojame įvairius, naujoviškus, o kartu ir ilgalaikėje mokymo / mokymosi praktikoje pasitvirtinusius efektyvius mokymo metodus.

Bendrinė anglų kalbos programa

Nesvarbu ar esate pradedantysis (Starter level), ar jau pažengęs (Upper - Intermediate / Advanced level) kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai anglų kalba bendrauti įvairiose gyvenimiškose situacijose. Jūs patys, turėdami platų žodyną formuojate sakinius, užduodate ir atsakinėjate į klausimus, bendraujate. Jūs šypsotės, nes Jums bendrauti šia kalba - malonu! Tai Jūsų svajonė? Realizuokite ją!

EnglishWay - padeda Jūsų svajonėms pildytis!

Anglų kalbos programa verslui

Nesvarbu ar esate pradedantysis (Starter level), ar jau pažengęs (Upper - Intermediate / Advanced level) kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai anglų kalba bendrauti įvairiose darbinėse situacijose (verslo susitikimai, verslo pietūs, kelionės, telefoniniai pokalbiai, derybos ir kt.). Didelį dėmesį skiriame gramatikos išmokimui ar įtvirtinimui, jos panaudojimui praktikoje; žodyno plėtrai, kalbinių įgūdžių lavinimui ir psichologiniam komfortui sukurti.

Su geriausiais linkėjimais, Jūsų sėkmingos karjeros ir verslo partneris - EnglishWay!

Anglų kalbos kalbėjimo įgūdžių lavinimo programa

Nesvarbu ar esate pradedantysis (Starter level), ar jau pažengęs (Upper - Intermediate / Advanced level) kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai pasirinkta kalba bendrauti įvairiose gyvenimiškose situacijose (aktyvaus žodyno plėtra, gramatinių konstrukcijų įsiminimas / panaudojimas praktikoje, klausimas - reagavimas, interviu, dialogas, problemiškų situacijų sprendimas ir kt.).

Anglų kalbos rašymo įgūdžių lavinimo programa

Rekomenduojame šią programą tiems, kurie siekia patobulinti savo rašymo anglų kalbos įgūdžius ir įgyti kompetenciją laisvai, be klaidų atsakinėti į elektroninius laiškus, paruošti prezentaciją, parašyti kvietimą, rašyti ir atsakyti į telefonines žinutes, raštu patvirtinti savo dalyvavimą renginyje ir kt.). Mokymosi metu didelis dėmesį skiriame praktikai.

Su geriausiais linkėjimais, Jūsų EnglishWay!

Pasiruošimo pokalbiui dėl darbo intensyvaus kurso programa

Ieškote darbo? Planuojate dalyvauti atrankoje dėl pageidaujamos darbo pozicijos? Norite padaryti karjerą?

Sveikiname! Esate teisingame kelyje jei renkatės mus - EnglishWay!

Išskirtinai nauja intensyvaus mokymo PROGRAMA rinkoje (siūlomas 2-8 val. intensyvus mokymas - pasiruošimas pokalbiui dėl darbo):

 • Kalbinio lygio nustatymas (testas, pokalbis);
 • Intensyvus turimų kalbinių įgūdžių (žodynas, minties raiška, klausimų supratimas ir reagavimas, tikslus / aiškus sakinių formavimas) įtvirtinimas;
 • CV rengimas;
 • Motyvacinio laiško rašymas;
 • Prisistatymas (AŠ-asmens savybės, turimi gebėjimai ir įgūdžiai, kompetencijos, pageidavimai bei lūkesčiai);
 • Klausimai? Atsakymai......;
 • Interviu simuliacija;
 • Psichologinis pasirengimas (aš galiu....., man pavyks.....);
 • Profesionalūs patarimai ir rekomendacijos kaip gauti trokštamą darbą;

Laukiame Jūsų!
Su geriausiais linkėjimais, EnglishWay - Jūsų SĖKMINGOS KARJEROS partneris.

Specializuotos anglų kalbos programa

Asmeniškai Jums ar Jūsų grupei pritaikyta anglų kalbos mokymosi programa (specializuotos kalbos kursas su teisine, verslo, medicinine, bankine, grožio industrijos ar kt. pakraipomis - tobulinami kalbėjimo, skaitymo, rašymo, klausymo įgūdžiai), patogus laikas, lankstus iš anksto suderintas pamokų grafikas, visa su mokymosi procesu susijusi mokomoji medžiaga (knygos, žurnalai, rekomenduojamos internetinių puslapių nuorodos, CD, DVD, kompiuterinės programos ir kt.), galimybė naudotis visomis mokyklos teikiamomis paslaugomis: organizuojamomis prezentacijomis, „apskrito stalo“ diskusijų vakarais, teminėmis pamokomis, ekskursijomis (mokykla apie planuojamas ekskursijas praneša iš anksto), puodeliu kvapnios arbatos su obuolių pyrago gabalėliu.

Kviečiame! Padėsime priimti Jums palankų sprendimą!

Visada su pagarba, Jūsų EnglishWay

Anglų kalbos programa skirta pasiruošimui egzaminams

Esate dvyliktos klasės moksleivis? Norite sėkmingai pasiruošti valstybiniam anglų kalbos brandos egzaminui?

Mes - EnglishWay- Jūsų sėkmės garantas!
 • Kviečiame Jus prisijungti prie grupės (iki 6 žmonių), mini grupės (iki 2 žmonių) arba mokytis individualiai;
 • Kursuose: įtvirtinsite jau turimas anglų kalbos žinias, susipažinsite su egzaminų užduočių tipais, aktyviai tobulinsite savo kalbinius įgūdžius, pašalinsite vis dar pasitaikančias klaidas. Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys mokytojai yra pasirengę Jums padėti;
 • Kruopščiai atrinkta ir susisteminta mokomoji medžiaga leis Jums išmokti maksimaliai tiek, kiek galite ir norite išmokti;
 • Mėgausitės kvapnia arbata ir jaukia EnglishWay mokyklos aplinka užsiėmimų metu;
 • Šypsositės, nes Jums sekasi!

Rusų-Anglų kalbų mokymosi programa

Esate rusakalbis Lietuvos gyventojas? Pageidaujate mokytis anglų kalbos savo gimtosios kalbos pagalba?

Nesvarbu ar esate pradedantysis (Starter level), ar jau pažengęs (Upper - Intermediate / Advanced level) kalbos vartotojas, rekomenduojame Jums šią programą, jei Jūs pageidaujate laisvai, užtikrintai, komfortabiliai rusų-anglų kalba bendrauti įvairiose gyvenimiškose ar dabinėse situacijose. Jūs patys, turėdami platų žodyną formuojate sakinius, užduodate ir atsakinėjate į klausimus, bendraujate. Jūs šypsotės, nes Jums bendrauti šia kalba - malonu! Tai Jūsų svajonė? Realizuokite ją su EnglishWay!

Anglų kalbos bendravimo įgūdžių lavinimo programa grožio industrijos specialistams (kosmetologams, vizažistams, kirpėjams, manikiūrininkams ir kt.)

Jei esate specialistas dirbantis grožio srityje. Jei darbe / kelionėse tenka aktyviai bendrauti su savo klientais, partneriais, kolegomis anglų kalba, lankotės įvairiuose mokymuose, parodose, tačiau nesijaučiate užtikrinti dėl savo žinių ir įgūdžių kalbėti šia kalba?

Tuomet, ši programa - būtent Jums!

Laukiame Jūsų,
Su geriausiais linkėjimais, EnglishWay - Jūsų SĖKMINGOS VEIKLOS partneris

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00