Visiškai kitokia užsienio kalbų mokykla!

Anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams

Būtina nuolat tobulėti, staigiai reaguoti į besikeičiančią aplinką, priimti greitus ir ryžtingus sprendimus, sklandžiai bendrauti su užsienio partneriais, klientais. Vis didėjanti konkurencija ir galimybės dar labiau įpareigoja būti sėkmingesniais darbo rinkoje.

Esame pasirengę Jums padėti siekti užsibrėžto tikslo – laisvai ir sklandžiai kalbėti anglų kalba. Užtikriname, kad aukščiausios kompetencijos mokytojai, novatoriški, efektyvūs mokymo metodai suteiks Jums naują požiūrį į mokymąsi.

EnglishWay – tai išskirtinės, aukštos kokybės anglų kalbos mokymo paslaugos.

Jums (individualus kursas) ar nedidelei grupelei (iki 6 žmonių) siūloma pritaikyta kalbos mokymosi programa (bendrinės kalbos kursas arba kursas su teisine, verslo, medicinine, bankine, grožio industrijos ar kt. pakraipomis – tobulinami kalbėjimo-minties raiškos, skaitymo-supratimo, rašymo, klausymo-supratimo įgūdžiai), patogus iš anksto suderintas arba mūsų mokyklos siūlomas pamokų grafikas, visa su mokymosi procesu susijusi mokomoji medžiaga (knygos, žurnalai, rekomenduojamos internetinių puslapių nuorodos, CD, kompiuterinės programos ir kt.), galimybė naudotis visomis mokyklos teikiamomis paslaugomis: organizuojamomis prezentacijomis / „apskrito stalo“ diskusijų vakarais / teminėmis pamokomis (jei renkatės mokymosi kursą mūsų mokyklos patalpose), ekskursijomis (mokykla apie planuojamas ekskursijas praneša iš anksto), puodeliu kvapnios arbatos su obuolių pyrago gabalėliu. Pamokos vyksta mūsų mokykloje arba Jums pageidaujant, Jūsų kompanijos / darbovietės patalpose.

Esame pasirengę padėti Jums įgauti pasitikėjimo savimi, savo kalbinėmis žiniomis ir įgūdžiais!

Visada su pagarba, Jūsų EnglishWay

Adresas

Žygio g. 91-58
LT-08234 Vilnius

Darbo laikas

I-IV: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 16:00